Nauczę Cię jak upiec mistrzowską pizzę

Czy chcesz zaimponować rodzinie i znajomym? PizzaNerd to najelpszy kurs pieczenia pizzy.

Nie przegap → Sprawdź: pizzanerd.pl

Pierwsza jajecznica

Pierwsza jajecznica, czyli jak zrobić śniadanie dla niemowlaka i siebie samego, zjeść je ciepłe i nie skończyć go przed samym obiadem ;)

jajecznica niemowle przepis

Już od prawie roku jestem tatą, jednak dopiero od całkiem niedawna doświadczam tego co znaczy być tatą gotującym ;) Bardzo staramy się, aby każdy nasz domowy posiłek był czasem spędzonym wspólnie przy stole. Bez krzyków, gonienia za dzieckiem i szybkiego pochłaniania jedzenia, w dodatku na raty.

Wiąże się z tym konieczność jednoczesnego przygotowywania dwóch różnych menu – jednego dla rodziców, drugiego dla naszego malucha. Trzeba się nieźle napocić, żeby wszyscy wspólnie zjedli coś ciepłego. Ale da się!

Jajecznica dla niemowlaka

jajecznia dla niemowlaka

Jajecznicę dla mojej córki przygotowuję tak samo jak dla nas samych – według tego przepisu. Bez smażenia, choć z masłem. Najważniejsze jest to, że mała dostaje jajecznicę bez soli, ponieważ jajecznicę solę kiedy jest już gotowa, a chwilę wcześniej odkładam porcję z mniej więcej jednego jajka do małej kolorowej miseczki. Tym samym dziecko zajada się jajecznicą light, a rodzice wersją z solą. Sprytne, szybkie – dwa w jednym.

jajecznica niemowle

tagi: , , , , , , ,

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

css.php